Fără TVA: 43,99 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 43,99 lei | 53,23 lei |
| 100+ | 39.72 lei | 48,06 lei |
| 500+ | 32.16 lei | 38,91 lei |
| 1500+ | 27.03 lei | 32,71 lei |
| 3000+ | 24.99 lei | 30,24 lei |
Baterie
cu litiu SL-550/P, seria SL, producător Tadiran Batteries GmbH,
dimensiune 1/2 AA, tensiune 3,6 V, capacitate 0,9 Ah.
Tadiran SL-550/P este o baterie cu litiu de dimensiunea 1/2 AA, cu pini axiali și care este ideală pentru aplicațiile stand-by pe termen lung. Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare (între -55ºC și + 130ºC).
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 100 mA |
| Capacitate nominala | 0.9 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0,35 g |
| Curent maxim de descarcare | 0.6 mA |
| Curent nominal | 6 mA |
| Dimensiuni | ½ AA |
| Greutate | 9.6 g |
| Interval temperatura | -55...+130ºC |
| Tensiune nominala | 3,6 V |
| Volum | 4 cm3 |




